Brusa OSB

Fotoselli kapı, çift ya da tek kanatlı şekilde uygulanan otomatik kapı sistemleridir. Genellikle yana kayarak çalışan fotoselli kapılar günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Fotoselli kapılar bir çok alışveriş merkezi, süpermarket, hastane, kafeterya ve daha bir çok sektörde kullanılmaktadır.

 

Fotoselli kapı için kanat genişliği çok önemlidir. Yana kayan otomatik fotoselli kapılar da radar gözler hareketli bir cisim algılandığında otomatik olarak açılır.

 

Bu noktada kapının açılması, açık kalma süresi ve kapanma süresi gibi özellikler ayarlanabilmektedir. Yana kayan otomatik fotoselli kapılar yapılarda mimari bütünlüğü sağlayarak yapının oldukça estetik görünmesini sağlar. Bu kullanım da mekânlarda ısı tasarrufu da sağlanır. Ayrıca şifreli, kart alternatifli gibi birçok fotoselli kapı çeşidi mevcuttur.

Çağdaş Metal Eskişehir

Dünyaca tanınmış kapı üreticileri ile yaptığımız özel anlaşmalar sayesinde proje verilerine uygun özel kapıların temini mümkündür. Günümüzde otomatik kapılar her türlü binada kullanıcıların fonksiyonel taleplerini karşılamak üzere tercih edilmektedir.

OTOMATİK DÖNER KAPILAR

OTOMATİK DÖNER

Otomatik döner kapılar, otel, iş merkezi, alışveriş merkezi vb. prestijli projelerde girişi ön plana çıkaran, estetik, fonksiyonel ve konforlu kapılardır. Enerji tasarrufu sağlayan bu kapılar, her türlü güvenlik aksesuarları ile donatılmıştır.