Kurumsal

Şirketimizin kurucuları olan İsmail Morina ve İlhami Morina 2002 yılında Altınel Aluminyum Şirketi’ni kurmuş ve Aluminyum cephe sektörünü yönlendirecek adımları atmıştır.Şirketimiz Altınel Aluminyum adı altında 2002 yılından itibaren, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında bir çok projeye imza atmıştır.Değişen ve gelişen dünyada, modern yaşam standartlarına uygun, özgün tasarımların, yaşanılabilir alanlara dönüştürülmesi ihtiyacı doğmuştur. Artarak devam eden cephe giydirme açığının karşılanmasında sektörün güçlü bir temsilcisi olarak firmamız önemli katkı sağlamış, güven ve kalitenin simgesi olmuştur."Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve hız" ilkelerini esas alan firmamız, taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle hak ettiği değeri kazanmış, dış cephe sektöründe ilgi odağı haline gelmiştir.

Misyonumuz

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; cephe giydirme alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar elde etmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız, tasarımları gerçeklerle buluşturan, noktasal ve detay çözümleriye güvenli ve yenilikçi mekanlar üretmektir.

Dürüstlük

Müşteri ve iş ortaklarına kendisinden beklenileni sunan, onları aldatmayan ve kandırmayan, proje öncesi ve proje sonrası bütün süreçlerde taahhüt ettiklerini titizlikle yerine getiren bir yönetim ve pratik anlayışını ifade eder.

Saygınlık

Gerçekleştirdiği projelerle sektöründe itibar gören bir firma olma çabasını yansıtır.

Sürdürülebilirlik

Gerçekleştireceği projelerde çevresel sürdürülebilirliği bozmayacak ve koruyacak fikirlere verdiği önceliği ifade eder.

Yenilik

Sektöründeki bölgesel ve evrensel gelişmeleri takip eden ve yön vermeye çalışan; projelerinde ise yenilikçi çözümlerini hayata geçiren bir bakış açısını ifade eder.

Hız

Uygulama hızının yanında, tedarik ve resmi prosedürlerdeki sistemli yönetim anlayışına ve hızına verdiği önemi ifade eder.

Kalite - Çevre - İSG Politikamız

Yaptığımız tüm projelerde; Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapım kalitesini arttırmayı ve kalite kontrol sistemini çağın gerektirdiği standartlarda, maksimum seviyede uygulamayı, Mühendislik ve mimari alanlarda uygulanan son teknoloji gelişmeleri yakından takip ederek, çevre duyarlılığı ve kalitemizi sürekli arttırmayı, İşi söz verilen zamanda teslim etmeyi, Her seviyedeki profesyonel çalışanlarımız ile projelerimizi sürdürürken, periyodik eğitimler aracılığıyla bilgilerimizi sürekli güncel kılmayı, Yürürlükte bulunan yasa ve yönetmeliklerde geçen çevre boyutları ve İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) riskleri ile ilişkili tüm yasal şartlara uymayı ve uygunluğunu takip etmeyi, Güvenli çalışma alanları yaratarak gerek ofislerimiz gerekse şantiyelerimizin iş kazalarını ve meslek hastalıklarını minimuma indirmeyi, Doğal kaynak kullanımını ve çevre kirliliğini dikkate alarak ofis ve şantiyelerimizde doğaya duyarlı çalışmalar yapmayı taahhüt ederiz.